LATIA turi naują generalinę direktorę: ja tapo Gytė Bėkštienė

Lietuvos aprangos ir tekstilės asociacija turi naują generalinę direktorę. Ja tapo Gytė Bėkštienė, kuri savo pareigas pradėjo eiti nuo 2023 liepos 24 d.

Svarbios naujosios LATIA generalinės direktorės užduotys – atstovauti Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių interesus, stiprinti asociacijos veiklą, kryptingai bendrauti su vyriausybės institucijomis, aktyviai įsitraukti į tarptautinius projektus ir plėsti asociacijos narių sąrašą.

Pasak G. Bėkštienės aprangos ir tekstilės sektorius šiandien Lietuvoje susiduria su nuolat kylančiais iššūkiais: kvalifikuotų specialistų trūkumas, ekonominis nestabilumas, mokesčių reformos, konkurencingumo užtikrinimas eksporto rinkose – tai tik maža dalis to, kas diktuoja dinamiškai kintantį aprangos ir tekstilės įmonių gyvenimo tempą Lietuvoje.

„Mano, kaip naujos asociacijos direktorės tikslas yra atstovauti visos Lietuvos aprangos ir tekstilės sektoriaus poreikius ir interesus. Sieksiu, kad mūsų įmonių balsas būtų išgirstas ir atlieptas. Asociacijos veikla per paskutiniuosius metus buvo išties gerose rankos – esame tinkamame kelyje. Tikiu, kad mano sukaupta patirtis ir atsinešamas naujas požiūris padės pratęsti vykdomas asociacijos veiklas, o tuo pačiu ir suteiks impulsą diegti naujus sprendimus išlaikant numatytą LATIA strategijos kursą.”, – teigia naujoji LATIA generalinė direktorė.

Gytė Bėkštienė vadovavo socialiai jautrių grupių pagalbos įstaigai, taip pat turėjo sėkmingą mažmeninės prekybos aprangos verslą. Naujai išrinkta LATIA generalinė direktorė pakeitė iki šiol asociacijos vadovės pareigas ėjusią Astą Tumaitytę.

arrow