Lietuvos – Taivano įmonių kontaktų mugė

Š. m. balandžio 14 d. įvyko Lietuvos – Taivano įmonių kontaktų mugė. Taivano tekstilės sektorių pristatė Mrs. Marisa S. Kuo, Taivano tekstilės federacijos atstovė, Mr. Chiang-hai Lee,  Taipei  Misijos Latvijos Respublikoje padalinio vadovas. Kontaktų mugėje dalyvavo šios Taivano kompanijos:

EYSAN FABRICS CO., LTD. – gamina ir tiekia trikotažinius audinius. Asortimentą sudaro triko, laikros, funkciniai trikotažiniai viengubo ir dvigubo mezgimo audiniai, audiniai su spaudiniais, trikotažas iš dažytų verpalų, veltinis audinys, veliūras, kilpiniai, žakardiniai ir rankšluostiniai audiniai. Gamybos procese naudojamos žaliavos: TACTEL®, Microlon®, Coolplus®, FineCOOL®, viskozė, liureksas, TENCEL® Lenzing MODAL®, medvilnė, dirbtinis šilkas, mišrūs pluoštai: poliesterio/medvilnės, poliesterio/dirbtinio šilko. Medžiagos naudojamos laisvalaikio, sporto ir termo aprangai, apatiniams drabužiams.

STRONG MODE TEXTILE CO., LTD. – Įmonė gamina medžiagas iš medvilnės/elastano, medvilnės/poliesterio/elastano, poliesterio/dirbtinio šilko/ elastano mišinio, dirbtinę odą (CAFA) su spaudiniais ir be jų, taip pat nėrinius iš neilono/medvilnės, neilono/medvilnės/elastano mišinių.

FAR EASTERN NEW CENTURY CORPORATION – didžiausia poliesterio medžiagų ir siūlų gamintoja Azijoje. FENC taip pat priklauso šios poliesterio ir tekstilės įmonės: FENC fabrikas Taivanyje, Far Eastern Industries (Shanghai) ir Wuhan Far Eastern New Material. Šiuo metu ši įmonių grupė įeina į pasaulio didžiausių poliesterio gamintojų penketuką. 2008 m. Far Eastern Group, plėsdama veiklos apimtis, įsigijo Far Eastern Fibertech Co.(FEFC) – didžiausią Nylon 66 gamintoją.

ERICTEX FASHION CO., LTD. – specializuojasi ypatingai lengvų ir minkštų audinių iš neilono/poliesterio pluoštų 7D, 10D, 15D, 20D pūkinėms striukėms ir viršutiniams drabužiams gamyboje ir yra viena didžiausių Azijos bendrovių šioje srityje. Gamina vandeniui ir drėgmei atsparų “kvėpuojantį” audinį slidinėjimo aprangai, apsiaustams ir ekstremalioms oro sąlygoms.  Pagrindiniai produktai: funkcinės austos ir trikotažinės medžiagos pūkinėms striukėms, jogos aprangai, miegmaišiams, lauko drabužiams, kasdienei aprangai.

arrow