Š.m. balandžio 26-29 d. organizuota verslo misija į Izraelį

Lietuvos aprangos ir tekstilės įmonių asociacija organizavo savo narių verslo misiją į Izraelį. Š.m. balandžio 26-29 d. vykusioje verslo misijoje dalyvavo 6-ių įmonių atstovai.

LATIA delegacija susitiko su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Izraelyje p.Edminu Bagdonu. Susitikimo metu verslininkams pristatyta verslo aplinka Izraelyje ir aptartos Lietuvos įmonių galimybės Izraelio rinkoje.

Po to Izraelio eksporto ir tarptautinio bendradarbiavimo institute įvyko susitikimas, kurio metu diskutuotos eksporto plėtojimo bei Lietuvos ir Izraelio įmonių bendradarbiavimo galimybės.

Susidomėjimas Izraelio rinka ypač didėja dėl pastarojo meto makroekonominių pokyčių ( augančio Izraelio ir ES bendradarbiavimo tekstilės ir aprangos sektoriaus ir kitose srityse) ir ypač dėl JAV dolerio kurso euro atžvilgiu stiprėjimo, leidžiančio mūsų šalies eksportuotojams didinti savo eksporto į Izraelio rinką apimtis. Didėja ir Izraelio mados kompanijų susidomėjimas bendradarbiavimu su Lietuvos aprangos ir tekstilės gamintojais – tą akivaizdžiai iliustruoja ženkliai išaugęs Izraelio įmonių domėjimasis Lietuvoje organizuojamomis tekstilės ir aprangos verslo parodomis ( Baltic Fashion & Textile Vilnius).  Eksporto į šią rinką galimybėmis aktyviai domisi daug  mūsų šalies aprangos ir tekstilės sektoriaus gamintojų, matydami verslo plėtros potencialą.

arrow